PİYASALAR

  • BIST 1001.1120.09%
  • ALTIN474.0370.44%
  • DOLAR7.550.17%
  • EURO8.9550.49%
  • STERLİN9.767-0.29%
  1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. İYİ Parti'nin milletvekili adayları açıklandı
İYİ Parti'nin milletvekili adayları açıklandı

İYİ Parti'nin milletvekili adayları açıklandı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı İsmail Koncuk ve beraberindeki heyet milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti. Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da Afyon'dan aday yapıldı.

A+A-

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde İYİ Parti tüm milletvekili aday listesini açıkladı.
 

İŞTE İYİ PARTİ'NİN ADAYLARI


ADANA    1    İSMAİL    KONCUK
ADANA    2    MEHMET    METANET ÇULHAOĞLU
ADANA    3    ALİ    AYDIN
ADANA    4    NİHAL    AĞCA
ADANA    5    RECAİ    MERCİMEK
ADANA    6    SİNEM    ULUDAMAR
ADANA    7    MEHMET    SERTAÇ DURAK
ADANA    8    VEDAT    SABANCI
ADANA    9    EREN    ÖZER
ADANA    10    HAMZA    GÜLTEKİN
ADANA    11    ŞULE    TÜDEŞ
ADANA    12    ERCAN    ATALAY
ADANA    13    ALİ    KABAKLI
ADANA    14    SİBEL    ÇAKMAK
ADANA    15    İLKER    KILINÇ
                
ADIYAMAN    1    MAHMUT    BOZKURT
ADIYAMAN    2    ABDURRAHMAN    EROL ÖZBAY
ADIYAMAN    3    ZÜLFİKAR    IŞIK
ADIYAMAN    4    FATİME    ZEHRA AKBAŞ
ADIYAMAN    5    MAHMUT    CİHAN GÜVENÇ
                
AFYONKARAHİSAR    1    GÜLTEKİN    UYSAL
AFYONKARAHİSAR    2    ABDÜLKADİR    AKCAN
AFYONKARAHİSAR    3    OKŞAN    ULUSOY EFE
AFYONKARAHİSAR    4    SELAHATTİN    MÜHSÜRLER
AFYONKARAHİSAR    5    ALPER    YAĞCI
AFYONKARAHİSAR    6    ÖMER    ERYEŞİL
                
AĞRI    1    BEDRİ    YAVUZ HATUNOĞLU
AĞRI    2    ADEM    KILIÇ
AĞRI    3    MUSTAFA    YAŞAR
AĞRI    4          
                
AMASYA    1    AHMET    FATİH COŞAR
AMASYA    2    GÖKHAN    LAFÇI
AMASYA    3    MEDET    EROĞLU
                
ANKARA-1    1    KORAY    AYDIN
ANKARA-1    2    HALİL    İBRAHİM ORAL
ANKARA-1    3    MESUT    ÖZARSLAN
ANKARA-1    4    AYŞE    SİBEL YANIKÖMEROĞLU
ANKARA-1    5    MİNE    BAŞ
ANKARA-1    6    YETKİN    ÖZTÜRK
ANKARA-1    7    KADRİYE    ÜNLER
ANKARA-1    8    FEHMİ    KANDEMİR
ANKARA-1    9    BARIŞ    DOĞAN
ANKARA-1    10    ÇAĞLAR    AY
ANKARA-1    11    İHSAN    KOÇAK
ANKARA-1    12    KENAN    TÜRÜDÜ
ANKARA-1    13    HATİCE    KÜÇÜK
                
ANKARA-2    1    ŞENOL    BAL
ANKARA-2    2    ERSÖNMEZ    YARBAY
ANKARA-2    3    GÖKHAN    BEKER
ANKARA-2    4    FARUK    KÖYLÜOĞLU
ANKARA-2    5    HASAN    SEYMEN
ANKARA-2    6    HEDİYE    AKDERE
ANKARA-2    7    TUNCAY    TEKAY
ANKARA-2    8    HÜSEYİN    ÖZLÜK
ANKARA-2    9    BAHA    CANKUT SARITAŞ
ANKARA-2    10    ÇİĞDEM    BİNGÖL
ANKARA-2    11    BARIŞ    ÇALIŞKAN
                
ANKARA-3    1    DURMUŞ    YILMAZ
ANKARA-3    2    AYHAN    ALTINTAŞ
ANKARA-3    3    REŞAT    ERDOĞAN
ANKARA-3    4    TAMER    KAYAALP
ANKARA-3    5    AYŞE    SUCU
ANKARA-3    6    ÖMER    KARAKAŞ
ANKARA-3    7    HÜSEYİN    ŞİMŞEK
ANKARA-3    8    UMUTCAN    GÜNERKAYA
ANKARA-3    9    AHMET    CAN BUĞDAY
ANKARA-3    10    BÜLENT    GÜRSOY
ANKARA-3    11    ALİ    IŞINER HAMŞİOĞLU
ANKARA-3    12    BERİL    GÜMÜŞ
                
ANTALYA    1    FERİDUN    BAHŞİ
ANTALYA    2    HASAN    SUBAŞI
ANTALYA    3    TUBA    VAROL ÇOKAL
ANTALYA    4    FULYA    YASEMİN
ANTALYA    5    KADRİ    LEVENT DİM
ANTALYA    6    MUSA    ERTUĞAN
ANTALYA    7    BÜNYAMİN    SEÇME
ANTALYA    8    NEŞE    TOKER
ANTALYA    9    MERYEM    AYDOĞAN
ANTALYA    10    CAFER    ÜNAL
ANTALYA    11    CAHİT    KOCABEYOĞLU
ANTALYA    12    BİROL    ÜSTEM
ANTALYA    13    ÖNAL    ÇAVUŞOĞLU
ANTALYA    14    ALPER    TUNÇER
ANTALYA    15    YAKUP    CEM ÇINAR
ANTALYA    16    LEYLİ    KEMAL
                
ARTVİN    1    FİLİZ    AKYÜZ
ARTVİN    2    KAMİL    AKSU
                
AYDIN    1    AYDIN    ADNAN SEZGİN
AYDIN    2    BERNA    SUKAS
AYDIN    3    HALİL    İBRAHİM AKTEMUR
AYDIN    4    ŞULE    TUNTAŞ
AYDIN    5    FEVZİ    KÖSE
AYDIN    6    SÜLEYMAN    DEMİRCİ
AYDIN    7    MUSTAFA    ORHUN ÇETİN
AYDIN    8    SEMRA    YÜCEL
                
BALIKESİR    1    İSMAİL    OK
BALIKESİR    2    KAMİL    GÜLTEKİN ÖZTÜRK
BALIKESİR    3    NEZAHAT    SALON
BALIKESİR    4    YAŞAR    GENÇ
BALIKESİR    5    BEGÜM    KÜÇÜKOĞLU
BALIKESİR    6    KERİMAN    KÜLTÜR
BALIKESİR    7    ÖZLEM    URAL
BALIKESİR    8    EROL    AYDEMİR
BALIKESİR    9    ONUR    ŞENEL
                
BİLECİK    1    MESUT    TEKİN
BİLECİK    2    BATUHAN    ATALAY
                
BİNGÖL    1    MEHMET    SAİT YAZICI
BİNGÖL    2    ABDURRAHİM    ARİÇ
BİNGÖL    3    SELAHETTİN    EKİNCİ
BİTLİS    1    MEHMET    SAİT YAZICI
BİTLİS    2    ABDURRAHİM    ARİÇ
BİTLİS    3    SELAHETTİN    EKİNCİ
                
BOLU    1    MEHMET    AYDIN
BOLU    2    İRFAN    BAYAR
BOLU    3    NİMET    İNCE
                
BURDUR    1    OSMAN    KURT
BURDUR    2    HÜSEYİN    ERDEM
BURDUR    3    HATİCE    FUNDA BÜLBÜL
                
BURSA-1    1    İSMAİL    TATLIOĞLU
BURSA-1    2    SAMİ    BİLGE
BURSA-1    3    YÜKSEL    SELÇUK TÜRKOĞLU
BURSA-1    4    YÜKSEL    YILMAZ
BURSA-1    5    ABDULLAH    ALAGÖZ
BURSA-1    6    SERMİN    ÖZENSOY
BURSA-1    7    ÜSTÜN    TUNALIGİL
BURSA-1    8    ÖZGÜR    ŞİMŞEK
BURSA-1    9    AYHAN    TAYFUR
BURSA-1    10    MERVE    ASA
BURSA-2    1    AHMET    KAMİL EROZAN
BURSA-2    2    HASAN    TOKTAŞ
BURSA-2    3    ADNAN    İSLAMOĞULLARI
BURSA-2    4    SERPİL    ARSLANTÜRK
BURSA-2    5    ALİ    EKBER CAN
BURSA-2    6    BETÜL    BAYRAKTAR ORHAN
BURSA-2    7    İSMAİL    ŞENOL
BURSA-2    8    YAVUZ    BÜLBÜL
BURSA-2    9    FAZLI    SEYİS
BURSA-2    10    ÖZGEHAN    KOÇER
ÇANAKKALE    1    RIDVAN    UZ
ÇANAKKALE    2    İSMET    BALKAN
ÇANAKKALE    3    İKBAL    AYTAÇ
ÇANAKKALE    4    MEHMET    TAMER ERGÜN
                
ÇANKIRI    1    AYDIN    AYANOĞLU
ÇANKIRI    2    GAMZE    ATALAY
ÇORUM    1    FATİH    MEHMET ARSLAN
ÇORUM    2    ABDULLAH    KARAMAN
ÇORUM    3    SEFER    YILMAZ
ÇORUM    4    SİNEM    SARI
                
DENİZLİ    1    YASİN    ÖZTÜRK
DENİZLİ    2    ŞULE    TÜRKARSLAN
DENİZLİ    3    NAFİZ    ÖZ
DENİZLİ    4    TEMEL    BAŞBUĞ
DENİZLİ    5    MEHMET    ALİ UZAKGİDER
DENİZLİ    6    ZEYNEP    SÖZERİ
DENİZLİ    7    MURAT    GÜNGÖR
DENİZLİ    8    HÜSEYİN    KÖSEOĞLU
                
DİYARBAKIR    1    MEHMET    SALİM ENSARİOĞLU
DİYARBAKIR    2    AHMET    YİĞİT
DİYARBAKIR    3    HANDAN    KAÇMAZ
DİYARBAKIR    4    CEVDET    DEMİR
DİYARBAKIR    5    NAZIM    KAYA
DİYARBAKIR    6    FERHAT    ALTINDAĞ
DİYARBAKIR    7    DOĞAN    YONTÜRK
DİYARBAKIR    8    ENGİN    KONAKÇI
DİYARBAKIR    9    NİHAT    ARİF TEKİN
DİYARBAKIR    10    SELMA    TANİN
DİYARBAKIR    11    ABDÜLBAKİ    ÇAKMAK
DİYARBAKIR    12    ABDÜLKADİR    ÇELEBİ
                
EDİRNE    1    MEHMET    AKALIN
EDİRNE    2    ORHAN    ÇAKIRLAR
EDİRNE    3    DİLEK    KIRMIZI
EDİRNE    4    İSMET    ERSÖZ
                
ELAZIĞ    1    YAVUZ    TEMİZER
ELAZIĞ    2    ABDÜLKERİM    EFLATUN
ELAZIĞ    3    ALİ    YÜCEL UYGUR
ELAZIĞ    4    MUSTAFA    KEMAL ATİKELER
ELAZIĞ    5    ENİS    GİRAY
                
ERZİNCAN    1    AYŞE    ŞÜKRAN ALPTEKİN
ERZİNCAN    2    CENANİ    DAĞHAN ÇAKMAK
ERZURUM    1    MUHAMMET    NACİ CİNİSLİ
ERZURUM    2    ZEKAİ    KAYA
ERZURUM    3    FATMA    CANAN UÇAR
ERZURUM    4    YILMAZ    CEYRAN
ERZURUM    5    ALPASLAN    KÜNİ
ERZURUM    6    DENİZ    SİNİCİ
                
ESKİŞEHİR    1    ARSLAN    KABUKÇUOĞLU
ESKİŞEHİR    2    ÖMER    İBRAHİM SAYIN
ESKİŞEHİR    3    EREN    EKMEN
ESKİŞEHİR    4    EBRU    SERVİ
ESKİŞEHİR    5    EMRE    DEMİR
ESKİŞEHİR    6    ARİF    GEÇKALAN
ESKİŞEHİR    7    GÖKÇE    YATMAZ
                
GAZİANTEP    1    İMAM    HÜSEYİN FİLİZ
GAZİANTEP    2    MEHMET    CAN TUĞSUZ
GAZİANTEP    3    CELAL    YILDIRIM
GAZİANTEP    4    MEHMET    ÖMER ARPACIOĞLU
GAZİANTEP    5    İSMET    KILIÇ
GAZİANTEP    6    İBRAHİM    KESKİN
GAZİANTEP    7    LİNA    OCAK
GAZİANTEP    8    OĞUZ    HOCAOĞLU
GAZİANTEP    9    SANEM    KASAPSEÇKİN
GAZİANTEP    10    İZETTİN    ŞAHİN
GAZİANTEP    11    İLKER    BAY
GAZİANTEP    12    CEREN    SOYLU
GAZİANTEP    13    ÜNVER    BÜLENT GÖKSEVEN
GAZİANTEP    14    MEHMET    ÇELİK
                
GİRESUN    1    ORHAN    ERZURUM
GİRESUN    2    ÜNZİLE    YÜKSEL
GİRESUN    3    AHSEN    TÜRK
GİRESUN    4    OSMAN    ÇALIŞKAN
                
GÜMÜŞHANE    1    ALİ    ATEŞ
GÜMÜŞHANE    2    NECDET    İLHAN
                
HAKKARİ    1    DİLEK    TANRIKULU
HAKKARİ    2    YILDIRIM    ÖRNEK
HAKKARİ    3    Ayşe    Tezel
                
HATAY    1    BİLAL    KARACA
HATAY    2    MEHMET    BİÇER
HATAY    3    MEHMET    KORMAN
HATAY    4    MEHMET    ALİ YILDIRIM
HATAY    5    HATİCE    GÜZEL
HATAY    6    ZEKİ    TOPRAK
HATAY    7    İLKER    ÇALIŞKAN
HATAY    8    KEVSER    EKER
HATAY    9    ERTUĞRUL    GAZİ DENER
HATAY    10    ŞAHİZAR    SEBER
HATAY    11    ALİ    KEMAL KÖMÜR
                
ISPARTA    1    AYLİN    CESUR
ISPARTA    2    MUSTAFA    ŞİMŞEK
ISPARTA    3    SÜLEYMAN    SAMİ ALTINKAYA
ISPARTA    4    ŞÜKRÜ    LEVENT BAŞYİĞİT
                
MERSİN    1    BEHİÇ    ÇELİK
MERSİN    2    ZEKİ    HAKAN SIDALI
MERSİN    3    ÖZER    ÖZEL
MERSİN    4    ÜLKÜ    SİNCAR
MERSİN    5    VOLKAN    ALKAN
MERSİN    6    HASAN    DOYDU
MERSİN    7    OSMAN    YILMAZ
MERSİN    8    ÜLKÜ    CENGİZ
MERSİN    9    SÜLEYMAN    ÇETİN
MERSİN    10    HÜSNİYE    EKİNGEN
MERSİN    11    AYDIN    RIFAT KOCABAŞ
MERSİN    12    MUSTAFA    KUNT
MERSİN    13    ASPORÇA    MELİS KESER
                
İSTANBUL-1    1    HAYRETTİN    NUHOĞLU
İSTANBUL-1    2    AHMET    ÇELİK
İSTANBUL-1    3    YAVUZ    AĞIRALİOĞLU
İSTANBUL-1    4    MERAL    ALEMDAR
İSTANBUL-1    5    YÜCEL    COŞKUN
İSTANBUL-1    6    ONUR    AYDIN
İSTANBUL-1    7    MUSTAFA    VEYSEL GÜLDOĞAN
İSTANBUL-1    8    EMİNE    KÜÇÜKALİ
İSTANBUL-1    9    ADİL    ERKOÇ
İSTANBUL-1    10    ARİF    TEVETOĞLU
İSTANBUL-1    11    DURSUN    ÇOLAK
İSTANBUL-1    12    SULTAN    NESLİHAN SEVEN
İSTANBUL-1    13    OĞUZ    SARUL
İSTANBUL-1    14    MİTHAT    BORA BULUT
İSTANBUL-1    15    NAZLI    ASPAY CEBECİ
İSTANBUL-1    16    OKTAY    ERÇAKAR
İSTANBUL-1    17    ŞENTÜRK    DEMİRAL
İSTANBUL-1    18    FUAT    ONBAŞILI
İSTANBUL-1    19    KUBİLAY    PEYİK
İSTANBUL-1    20    HİLAL    TUNCER
İSTANBUL-1    21    UFUK    ÜNAL
İSTANBUL-1    22    SAYGIN    ÖZYILDIRIM
İSTANBUL-1    23    MEHMET    ALİ ÖZDEMİR
İSTANBUL-1    24    SEVGİ    ŞAHİN
İSTANBUL-1    25    BARIŞ    TAVLAŞOĞLU
İSTANBUL-1    26    TUBA    ALAYLI
İSTANBUL-1    27    AYSEL    KIRALİ
İSTANBUL-1    28    YELDA    GARGUN
İSTANBUL-1    29    MURAT    AĞIREL
İSTANBUL-1    30    ONUR    HANLIOĞLU
İSTANBUL-1    31    ÖNDER    FARUK PARMAK
İSTANBUL-1    32    BÜLENT    ASLAN
İSTANBUL-1    33    YÜKSEL    KARAÇAM
İSTANBUL-1    34    YÜKSEL    BAT
İSTANBUL-1    35    CANER    YILMAZ
                
İSTANBUL-2    1    ÜMİT    ÖZDAĞ
İSTANBUL-2    2    FATİH    MEHMET ŞEKER
İSTANBUL-2    3    ÖZCAN    PEHLİVANOĞLU
İSTANBUL-2    4    İLAY    AKSOY
İSTANBUL-2    5    COŞKUN    YILDIRIM
İSTANBUL-2    6    MEHMET    ASLAN
İSTANBUL-2    7    BİNNUR    KARADAĞLI
İSTANBUL-2    8    ALİ    DİNÇER ÇOLAK
İSTANBUL-2    9    VEDAT    YENERER
İSTANBUL-2    10    ABDULLAH    İLKER SUNGUR
İSTANBUL-2    11    NURİ    YILMAZ
İSTANBUL-2    12    CEMİLE    ALBAŞ
İSTANBUL-2    13    RÜSTEM    FIRAT
İSTANBUL-2    14    AYCAN    GÜLEÇLİLER
İSTANBUL-2    15    SEMİH    İLHAN SÖYLEMEZOĞLU
İSTANBUL-2    16    GÖKHAN    KARGI
İSTANBUL-2    17    ALİ    AKER
İSTANBUL-2    18    ERTAN    VAROL
İSTANBUL-2    19    MUAMMER    DEMİRCİ
İSTANBUL-2    20    HÜSEYİN    ÖNDEŞ
İSTANBUL-2    21    YAŞAR    KIZILKUM
İSTANBUL-2    22    BURÇİN    GÖKÇE
İSTANBUL-2    23    ÖMER    LÜTFÜ ÖZENÇ
İSTANBUL-2    24    FİSUN    MEHLİKA TOCA
İSTANBUL-2    25    MUSTAFA    AKAY
İSTANBUL-2    26    AYDIN    EGEMEN
İSTANBUL-2    27    MUSTAFA    YAZICI
İSTANBUL-2    28    UĞUR    ŞEFİK BEKDEMİR
                
İSTANBUL-3    1    AHAT    ANDİCAN
İSTANBUL-3    2    ÜMİT    BEYAZ
İSTANBUL-3    3    HAYATİ    ARKAZ
İSTANBUL-3    4    MELTEM    ÜNAL ERZEN
İSTANBUL-3    5    KEMAL    NİZİPLİOĞLU
İSTANBUL-3    6    HÜSEYİN    ÜLGER
İSTANBUL-3    7    ÖZDEMİR    POLAT
İSTANBUL-3    8    ELMAS    GRAĞOS
İSTANBUL-3    9    AYHAN    BÖLÜKBAŞI
İSTANBUL-3    10    İSKENDER    DURİÇ
İSTANBUL-3    11    MERRİN    HASİPOĞLU
İSTANBUL-3    12    CELAL    KARAPINAR
İSTANBUL-3    13    SUAT    SARI
İSTANBUL-3    14    ZEKİ    BULGAN
İSTANBUL-3    15    OSMAN    ERUSTA
İSTANBUL-3    16    EVRİM    TOK
İSTANBUL-3    17    MERYEM    GÖKTAŞ TANRIVERDİ
İSTANBUL-3    18    MUSTAFA    BİLGİLİ
İSTANBUL-3    19    MEHMET    PÜTÜN
İSTANBUL-3    20    RUHİYE    AYLA DEMİR
İSTANBUL-3    21    MURAT    TOLGAR ERDOĞMUŞ
İSTANBUL-3    22    ZİHNİYE    GÜRKAN
İSTANBUL-3    23    ALİ    HAYDAR GÜVEN
İSTANBUL-3    24    MELİHA    APAYDIN
İSTANBUL-3    25    SİBEL    KAYA
İSTANBUL-3    26    TAYFUN    SİLİVRİ
İSTANBUL-3    27    MEHTAP    NAZAN GÖKTAŞ
İSTANBUL-3    28    NAZMİYE    İZGİN
İSTANBUL-3    29    KÜRŞAT    ÖZER
İSTANBUL-3    30    YUSUF    YAVUZCAN
İSTANBUL-3    31    MURAT    KUDRET
İSTANBUL-3    32    ARDIL    AKIL
İSTANBUL-3    33    SEZER    ÖZSOY
İSTANBUL-3    34    HAKAN    AKSU
İSTANBUL-3    35    PENBE    BOLAT
                
İZMİR-1    1    DURSUN    MÜSAVAT DERVİŞOĞLU
İZMİR-1    2    YILDIRIM    ULUPINAR
İZMİR-1    3    MEHMET    TEZKAN
İZMİR-1    4    ÇİĞDEM    ÖZER
İZMİR-1    5    OSMAN    ERTÜRK ÖZEL
İZMİR-1    6    OSMAN    VAROL
İZMİR-1    7    BÜLENT    KIRILMAZ
İZMİR-1    8    SERAP    ÖZÖKTEM
İZMİR-1    9    ÜLKÜ    DOĞAN
İZMİR-1    10    HÜSEYİN    HAKAN IŞIK
İZMİR-1    11    BURCU    BOSTANCIOĞLU
İZMİR-1    12    İBRAHİM    DÖNERTAŞ
İZMİR-1    13    KADİR    GÜREL
İZMİR-1    14    GİZEM    ALBAŞ
                
İZMİR-2    1    AYTUN    ÇIRAY
İZMİR-2    2    MUSTAFA    KERPİŞCİ
İZMİR-2    3    ŞENGÜL    HABLEMİTOĞLU
İZMİR-2    4    HÜSMEN    KIRKPINAR
İZMİR-2    5    BEHİCE    YILDIZ ÜNSAL
İZMİR-2    6    METİN    DÖKMECİLER
İZMİR-2    7    ANIL    SELEK
İZMİR-2    8    NADİR    GERGİN
İZMİR-2    9    İLKER    GÜL
İZMİR-2    10    SALİH    ATAKAN DURAN
İZMİR-2    11    HAYRI    KÖSEOĞLU
İZMİR-2    12    ÜLKÜ    DOĞAN
İZMİR-2    13    MURAT    CEM ÖZDEMİR
İZMİR-2    14    PELİN    YETKİN YAZICI
                
KARS    1    YÜKSEL    AKBABA
KARS    2    AHMET    AKÜZÜM
KARS    3    HİKMET    ŞİMŞEK
                
KASTAMONU    1    İLHAN    ENGİN
KASTAMONU    2    SEYFİ    SARIOĞLU
KASTAMONU    3    MEHMET    MURAT AŞCI
                
KAYSERİ    1    DURSUN    ATAŞ
KAYSERİ    2    FATİH    ERYILMAZ
KAYSERİ    3    HÜSEYİN    TEKİN
KAYSERİ    4    BERRİN    EYİDEMİR
KAYSERİ    5    METİN    SOYLU
KAYSERİ    6    SERAP    DURMUŞ
KAYSERİ    7    MESUT    UÇAN
KAYSERİ    8    HASAN    AYDIN
KAYSERİ    9    KAMİL    KARAMETE
KAYSERİ    10    BETÜL    TOSUN
                
KIRKLARELİ    1    KÜRSAD    YAMANER
KIRKLARELİ    2    SİBEL    PİŞKİN
KIRKLARELİ    3    MUSTAFA    KÖSEOĞLU
                
KIRŞEHİR    1    MUSTAFA    HAKAN ÜNSER
KIRŞEHİR    2    ASAF    KAYAOĞLU
                
KOCAELİ    1    LÜTFÜ    TÜRKKAN
KOCAELİ    2    ALİ    TÜRKŞEN
KOCAELİ    3    HARUN    DEMİRKAYA
KOCAELİ    4    RUHİTTİN    SÖNMEZ
KOCAELİ    5    DİJLE    AKIN
KOCAELİ    6    ADİL    GÜLEZ
KOCAELİ    7    AHMET    YEŞİL
KOCAELİ    8    FUAT    BERNA
KOCAELİ    9    İBRAHİM    ÖMER TOYRAN
KOCAELİ    10    RENAN    KIRAN
KOCAELİ    11    AYŞEGÜL    BABACAN
KOCAELİ    12    ALPER    BİRCANOĞLU
KOCAELİ    13    AYLA    İLGÜN
                
KONYA    1    FAHRETTİN    YOKUŞ
KONYA    2    ORHAN    TULUKÇU
KONYA    3    SEVİL    SARGIN
KONYA    4    MEHMET    İLKER YİĞİT
KONYA    5    ŞAKİR    BERBER
KONYA    6    SÜLEYMAN    ŞENOL
KONYA    7    GÖKHAN    TOZOĞLU
KONYA    8    OSMAN    FEDAİ
KONYA    9    MUSTAFA    RIDVAN PEKER
KONYA    10    NAZMİ    SIRIT
KONYA    11    RANA    ERARSLAN
KONYA    12    MEHMET    ALİ ÖNAL
KONYA    13    NAZAN    KAYA
KONYA    14    HULUSİ    KOÇAK
KONYA    15    FARUK    ÇÖKLÜ
                
KÜTAHYA    1    NİHAT    KULA
KÜTAHYA    2    İBRAHİM    EMRE KARAA
KÜTAHYA    3    HÜSEYİN    ÇAKIR
KÜTAHYA    4    MEHMET    EMİN BAŞ
KÜTAHYA    5    AYNUR    SEZER
                
MALATYA    1    ALİ    BİLİCİ
MALATYA    2    HACI    MEHMET TURFANDA
MALATYA    3    ŞULE    GÜRSOY
MALATYA    4    SAHRA    KARAHAN ERGUVAN
MALATYA    5    MUHAMMET    AFŞİN ARIKAN
MALATYA    6    ÖZGÜR    BOZKURT
                
MANİSA    1    TAMER    AKKAL
MANİSA    2    GÖKHAN    KARAÇOBAN
MANİSA    3    HASAN    ERYILMAZ
MANİSA    4    ASLI    ÖZ
MANİSA    5    ŞAHAP    YARALI
MANİSA    6    KADİR    CENK ÖZATICI
MANİSA    7    SERKAN    SERDAR ADIGÜZEL
MANİSA    8    ÖMER    GERİTER
MANİSA    9    SELCEN    ŞEKERCİOĞLU
MANİSA    10    AHMET    KAĞAN AVCI
                
KAHRAMANMARAŞ    1    FARUK    ATLI
KAHRAMANMARAŞ    2    MUSTAFA    BASTIRMACI
KAHRAMANMARAŞ    3    BÜLENT    MEŞE
KAHRAMANMARAŞ    4    AYŞE    KIRAÇ
KAHRAMANMARAŞ    5    SADİ    GÜNEN
KAHRAMANMARAŞ    6    MÜJGAN    ÖZDARENDELİ
KAHRAMANMARAŞ    7    AHMET    ÇABUKEL
KAHRAMANMARAŞ    8    İRFAN    MERT YIKAN
                
MARDİN    1    HAKAN    ERDEM
MARDİN    2    ATLAFUN    AYDOĞDU
MARDİN    3    AZİZ    RODAN SAROHAN
MARDİN    4    TUNA    IŞIKHAN
MARDİN    5    BURHAN    İLHAN
MARDİN    6    UĞURHAN    ARAS
                
MUĞLA    1    METİN    ERGÜN
MUĞLA    2    ERTAN    KÜÇÜKAY
MUĞLA    3    KORAY    HAYVACI
MUĞLA    4    PEYAMİ    CİNAZ
MUĞLA    5    NESRİN    AŞTI
MUĞLA    6    CAHİT    KARAÖZ
MUĞLA    7    İZEL    KUŞKUN
                
MUŞ    1    ERKAN    KEMALOĞLU
MUŞ    2    ZİHNİ    SAYAN
MUŞ    3    BAHRİYE    KILIÇ
MUŞ    4    ERKAN    ÇELİKOĞLU
                
NEVŞEHİR    1    MUSA    ERTAŞ
NEVŞEHİR    2    FATİH    MEHMET ŞAHİN
NEVŞEHİR    3    HÜSEYİN    SEVİNDİK
                
NİĞDE    1    VEDAT    BAYRAM
NİĞDE    2    NAİM    OSMAN EREM
NİĞDE    3    DÖNDÜ    GÖKMEN
                
ORDU    1    YENER    YILDIRIM
ORDU    2    GÜNAY    KARAAĞAÇ
ORDU    3    FERHAT    ÇAKIROĞLU
ORDU    4    MUKADDER    KORKMAZ
ORDU    5    ŞAHİN    YILMAZ
ORDU    6    BARIŞ    CANDAN
                
RİZE    1    HIZIR    KESKİN
RİZE    2    KÜRŞAT    HACISÜLEYMANOĞLU
RİZE    3    AYŞEGÜL    ÖZYANIK
                
SAKARYA    1    ÜMİT    DİKBAYIR
SAKARYA    2    AYDOĞAN    ARSLAN
SAKARYA    3    MEHMET    KIR
SAKARYA    4    NURGÜL    ÇAKAR
SAKARYA    5    İLKER    ÖZBUDAK
SAKARYA    6    ZEYNEP    ULUSİNAN
SAKARYA    7    ASENA    ASLAN BURAK
                
SAMSUN    1    BEDRİ    YAŞAR
SAMSUN    2    İBRAHİM    ÖZYER
SAMSUN    3    HÜSEYİN    ACAR
SAMSUN    4    BİRSEN    ÖZTÜRK
SAMSUN    5    AKIN    ÜNER
SAMSUN    6    ÖNDER    FATİH ŞENOL
SAMSUN    7    HAKAN    KİPER
SAMSUN    8    AYŞE    AYAN
SAMSUN    9    FURKAN    ÖZDEMİR
                
SİİRT    1    EMİN    TEZ
SİİRT    2          
SİİRT    3          
                
SİNOP    1    CEYHAN    DEMİR
SİNOP    2    SEZGİN    ŞİMŞEK
                
SİVAS    1    ÜNAL    POLAT
SİVAS    2    ÜNAL    YILMAZ
SİVAS    3    ÇAĞLAYAN    DİKMEN
SİVAS    4    BETÜL    KILIÇKAYA
SİVAS    5    HÜSEYİN    GÜLHAN
                
TEKİRDAĞ    1    ENEZ    KAPLAN
TEKİRDAĞ    2    MUHTAR    MAHRANLI
TEKİRDAĞ    3    HAZIM    TAMER DODURKA
TEKİRDAĞ    4    BELMA    KUVANCI
TEKİRDAĞ    5    OĞUZHAN    AYDIN
TEKİRDAĞ    6    TUNCAY    KIRMIZIGÜL
TEKİRDAĞ    7    NURCAN    BALCI EROL
                
TOKAT    1    HÜSEYİN    ERKAN İKİKAT
TOKAT    2    FATİH    DEMİRKOL
TOKAT    3    İRFAN    ALPAT
TOKAT    4    ŞULE    ORUÇ
TOKAT    5    ALİ    TURAN TOKGÖZ
                
TRABZON    1    HÜSEYİN    ÖRS
TRABZON    2    HÜSEYİN    KOLOĞLU
TRABZON    3    TUĞBA    BAYRAKTAR AYDIN
TRABZON    4    TUNA    TAŞKIN
TRABZON    5    MURAT    KELEŞ
TRABZON    6    NEŞE    AY
                
TUNCELİ    1    DÜZGÜN    DEMİR
TUNCELİ    2    ALMILA    MARAŞ
                
ŞANLIURFA    1    ZUHAL    ÇİFTKAYA
ŞANLIURFA    2    HASAN    OĞUL
ŞANLIURFA    3    MEHMET    ÇADIRCI
ŞANLIURFA    4    İMAM    BADILLI
ŞANLIURFA    5    MEHMET    FEDAİ ÇAKMAKLI
ŞANLIURFA    6    ABDULLAH    TÜYSÜZ
ŞANLIURFA    7    MEHMET    GANİM BAŞAR
ŞANLIURFA    8    VEYSEL    DEMİR
ŞANLIURFA    9    MEMDUH    DOĞRU
ŞANLIURFA    10    OSMAN    ESAD BUCAK
ŞANLIURFA    11    MURAT    KAÇAK
ŞANLIURFA    12    İBRAHİM    HALİL AGIRTAŞ
ŞANLIURFA    13    FUAT    AKSOY
ŞANLIURFA    14    ÖZGÜR    GENGEÇ YAŞAR
                
UŞAK    1    NEŞE    YILMAZ
UŞAK    2    ALİ    KURT
UŞAK    3    ÖZDEMİR    KOÇYİĞİT
                
VAN    1    SELİM    ÖZGÖKÇE
VAN    2    FUAT    GÖÇER
VAN    3    TÜLAY    ÇİVİ
VAN    4    BAYRAM    TARIK ÖZELER
VAN    5    TANER    BABACANOĞLU
VAN    6    M.SALİH    ALBAYRAK
VAN    7    FUAT    BAKAN
VAN    8    ALPASLAN    DENİZ
                
YOZGAT    1    SEYİT    YÜCEL
YOZGAT    2    DERVİŞ    VURAL
YOZGAT    3    GÖKHAN    GENÇASLAN
YOZGAT    4    AKIN    UYAR
                
ZONGULDAK    1    AYDIN    TÜMEN
ZONGULDAK    2    MEHMET    BATU MÜFTÜOĞLU
ZONGULDAK    3    FEHİME    ÇAKIR
ZONGULDAK    4    HAVA    ÇİÇEK
ZONGULDAK    5    MUSTAFA    ADİL ÖZKAN
                
AKSARAY    1    AYHAN    EREL
AKSARAY    2    NURİ    KOÇAŞ
AKSARAY    3    RAHİM    AYDIN
AKSARAY    4    FATMA    PINAR İZGÜ
                
BAYBURT    1    SÜLEYMAN    BURÇ
                
KARAMAN    1    İSMET    İLMİ HATİPOĞLU
KARAMAN    2    ATİLLA    ZORLU
KARAMAN    3    MERVE    UÇAR
                
KIRIKKALE    1    BÜLENT    ŞÜKRÜ ALTINIŞIK
KIRIKKALE    2    MUSTAFA    AKYÜREK
KIRIKKALE    3    ŞEVKET    ÖZSOY
                
BATMAN    1    KISMET    ÇELİK
BATMAN    2    HASAN    ÖLÜK
BATMAN    3    TANSU    GÖRKEM
BATMAN    4    BEYHAN    ÖZGENER
BATMAN    5          
                
ŞIRNAK    1    HASAN    TATAR
ŞIRNAK    2    ABDULLAH    GÜLÇE
ŞIRNAK    3    HACI    ÖZER
ŞIRNAK    4    AHMET    NURÇOK
BARTIN    1    HAMİT    ERHAN ALDATMAZ
BARTIN    2    FATMA    SİNEM ÖZÜOKLU
                
ARDAHAN    1    LEVENT    PEHLİVAN
ARDAHAN    2    ÇELİK    DEMİR
                
IĞDIR    1    GÜNDÜZ    GÜNEŞ
IĞDIR    2    İBRAHİM    AKKUŞ
                
YALOVA    1    ÜNLEM    ÜSTEL
YALOVA    2    ELİF    AKYOL TOSUN
YALOVA    3    NUR    GEMALMAZ AYAZ
                
KARABÜK    1    DURSUN    ALTIPARMAK
KARABÜK    2    HAKKI    ÖZDEK
KARABÜK    3    TENZİLE    ÇELİK
                
KİLİS    1    MUHAMMET    BALCI
KİLİS    2    DİLEK    AKKÖZ
                
OSMANİYE    1    MEHMET    TEMEL
OSMANİYE    2    NİHAT    ÇERÇİ
OSMANİYE    3    MUHAMMET    KAYA
OSMANİYE    4    VAHİDE    ÖNER
                
DÜZCE    1    ERCAN    KATIRCIOĞLU
DÜZCE    2    YUNUS    ÖZAY ER
DÜZCE    3    REYHAN    ATASEVEN

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.