PİYASALAR

  • BIST 10010710.390.63%
  • ALTIN2520.7040.66%
  • DOLAR32.197-0.01%
  • EURO35.004-0.26%
  • STERLİN40.903-0.27%
  1. HABERLER

  2. Alman Vakıflarının Türkiye'deki kirli oyunları
Alman Vakıflarının Türkiye'deki kirli oyunları

Alman Vakıflarının Türkiye'deki kirli oyunları

A+A-

Türkiye'deki faaliyet gösteren Alman Vakıfları'nın alanı tam olarak millet ve devlet aleyhindeki her türlü kirli propaganda oluşturmak ve destek olmak.


Almanya'nın Türkiye'de çok sayıda vakıfları var. Başta Conrad Edenauer Vakfı, Friedrich Ebert Vakfı, Heinrich Böll Vakfı gibi önemli vakıfları Türkiye'de uzun yıllardır faaliyet gösteriyor. Bunlar çok sinsi çalışan vakıflardır. Bu vakıfların amacı, Türkiye'nin sosyal, siyasal, iktisadi ve kültürel anlamdaki hafızasını istihbar etmek ve önlem alarak Türkiye'yi engellemektir. Almanya'da bulunan bölücü organizasyonlar PKK, DHKP-C, MLKP, Ermeni diasporası ve Yezidilere servis yapıp bölgenin jeopolitiğiyle, mayasıyla ve genetiğiyle oynayıp tahrip etme amacını taşıyorlar.

HER ŞEYİN ALTINDAN ALMAN VAKIFLARI ÇIKIYOR

Gezi parkı olaylarında, Artvin Carettepe'de, Güneydoğu'daki çukur operasyonlarında hep karşımıza Alman vakıfları ve onların uzantıları çıktı.

Almanların Kauf-W adlı yardım kurumununun genelde yerel yönetimlere yönelik olarak çalışır.

HDP'YE ÇUKUR KAZMALARI İÇİN MAKİNE ALDILAR

Bu iktisadi bir kurumdur. Bunlar, yerel yönetimlere yönelik alt yapıyla alakalı kredi sağlıyorlar. Bölgedeki belediyeler bütün iş makineleri, teknolojiyi ve krediyi bu kurum aracılığıyla alır. Yani bölgede HDP'ye bağlı belediyelerin terör örgütü için mayın döşeyen iş makinelerinin büyük bölümü bu vakıf aracılığıyla verilen kredilerle alınmıştır.

Alman vakıfları, Türkiye NATO'ya üye olduktan sonra buraya yerleştiler. Özellikle Conrad Adenaur Vakfı, kültürel manada da Türkiye'nin bölünmesi, istikrarsızlaşması alanında çalışır. 

Şimdi böyle bir durumda ne yapmalıyız?

Madde 1- Dehşet gizemli bir mesele olan "Alman vakıfları" meselesi ciddiyetle soruşturulsun ve Alman ve Avusturya vakıflarının görevlilerine yaptırımlar getirilsin!.. 

Madde 2- Türkiye'deki Alman istihbarat ajanları deşifre edilip, tutuklansın! İade edilmesin!.. 

Madde 3- 100 yıl önce koşullar gereği bahşedilen Tarabya'daki (Almanya) sefaret yazlık rezidansı ve benzeri binalar geri alınsın!.. Özellikle boğazdakiler...

Madde 4- Alman ve Avusturya okulları ve hocaları didik didik soruşturulsun!.. 

Madde 5- Almanya ve Avusturya'daki Türk nüfusu ve nüfuzu her türlü kullanılsın!.. 

Not: Türkiye'de en tehlikeli faaliyet gösteren ülkeler sıralamasında Almanya her zaman en sinsi en derin ve en nüfuzlusudur. Sonra İngiltere, Amerika, İsrail, İran, Vatikan, Rusya ve Fransa şeklindedir. HABER7
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.